Over de kracht van muziek….


In de komende editie van onze maandelijkse theatertalkshow ‘Café Praat’ gaan we op zoek naar de herkomst en de betekenis van strijdliederen en protestsongs.
We willen vaststekken wat nou de grootste protestsongs van ‘onze’ tijd zijn, wat ze bewerkstelligd hebben en – niet onbelangrijk – voor wie.
Het wordt een mooie muzikale avond met prachtige muziek van onder andere Bob Dylan, Donovan, Boudewijn de Groot en John Lennon.
We praten met Christiaan Verweij, schrijver van het boek Soundtrack voor de revolutie en met Jullian Goud, muzikant van de Dordtse band ZOEK HET UIT MAN.

Pianist/arrangeur en mede-gastheer Erik Vlasblom heeft weer twee studenten meegenomen van de Koningsacedemie, die prachtige protestsongs en strijdliederen vertolken uit het Nederlandse kleinkunst-repertoire

En we hebben ook nog een speciaal gastoptreden van singer/songwriter Tom Hartman. Hij vertolkt een nummer Dylan en een song van eigen hand.

Café Praat (de tweede editie alweer) speelt zich af in zaal Ketel van het Energiehuis op woensdagavond 11 november. Kaarten kosten een tientje en zijn verkrijgbaar via deze link:

Kunstmin | Café Praat – Het protestlied

Presentatie: Kees Thies
Aanvang 20.00

En oh ja… tijdens de voorstelling kun je gewoon een biertje of een bakkie bestellen.

Geef een reactie